ابزار
ورود

مسیر: صفحه اصلی » شرکت های مرتبط » پارایه پرتو گستر
چهارشنبه, 24 مرداد 1397
پست الكترونيكي چاپ پي دي اف


پارایه پرتو گستر

 

شرکت "پارایه پرتو گستر" از پیشتازان صنعت تجهیزات پزشکی در ایران بوده و با پانزده سال سابقه ارائه مشاوره در امر تولید و نمایندگی انحصاری بسیاری از کمپانیهای اروپایی به عنوان یکی از معتبرترین شرکتهای ایران شناخته شده است.

این شرکت با تولید و ارائه محصولات و خدماتی با کیفیت جهانی، بکارگیری روش های نواورانه، ارائه خدمات به روز، شبکه توزیع گسترده در سراسر ایران و مدیریت دقیق و بلادرنگ زنجیره تأمین (Supply Chain Management) موفق شده تا سهم چشمگیری از ظرفیت بازار ایران را کسب نموده و همواره در مسیر توسعه تولید محصولات پزشکی در این صنعت رشد قابل توجهی را احراز نماید.

شرکت پارایه پرتوگستر با بهره گیری از متخصص ترین و مجرب ترین نیروهای انسانی ، که ارزشمند ترین منابع شرکت به شمار می روند، و پایبندی به اصول اخلاق تجاری در همه سطوح سازمانی کوشیده است تا همواره رهبری پایدار خود را در مدیریت زنجیره فروش و تولید تأمین و حفظ نماید.

شرکت پارایه پرتوگستر با حضور فعال و مؤثر در اکثر نمایشگاههای مرتبط داخلی و همچنین برگزاری دوره ها و کارگاههای اموزشی تخصصی و ارزیابی و بهبود مداوم این دوره ها نقش مؤثری در عرصه شناخت و آموزش مشتریان ایفا می نماید.

سیستم جامع مدیریت ارتباط با مشتری (Customer Relationship Management) ، برقراری رابطه بلند مدت و پایدار مبتنی بر اعتماد متقابل و ایجاد ارزش فزاینده برای مشتریان ، سازمانهای ذیربط همچون وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، بیمارستانها و مراکز درمانی دولتی و خصوصی و دیگر سازمانهای تحت پوشش مراکز پزشکی و همکاری مداوم و مستمر شرکت با بخشهای دانشگاهی و موسسات علمی و تحقیقاتی ، از جمله اهداف استراتژیک سازمانی شرکت پارایه بوده است که موجبات ارتقا روز افزون وجهه تخصصی شرکت را فراهم اورده است.

ساختار سازمانی شرکت پارایه پرتوگستر از سه بخش تجهیزات پزشکی شامل تولید، فروش، بازاریابی (مارکتینگ) تشکیل گردیده است. که بخش پزشکی دارای دپارتمانهای تخصصی تجهیزات بیمارستانی، پوست و زیبایی ، چشم پزشکی می باشد. که بخشهای تخصصی شرکت توسط واحدهای مجرب ستادی شامل بخشهای اداری ، مالی و فنی پشتیبانی می شود. همچنین هر یک از این بخشهای تخصصی با بهره گیری از پزشکان و متخصصین مرتبط و مهندسان فعال و خبره مشتریان میانی و نهایی را در هریک از حیطه های فنی و مشاوره ای یاری می نماید.


برای تماس با شرکت پارایه پرتوگستر با شماره های 88825731 و یا 88825732 تماس بگیرید.