ابزار
ورود

مسیر: صفحه اصلی » درباره ما
دوشنبه, 28 خرداد 1397

مطلب درباره ما

پست الكترونيكي چاپ پي دي اف

كسب رضايت مشتريان با اجراي مستمر ارتقاي خدمات و محصولات، رويكرد نوين ايران ترانيكس به عنوان يك مجموعه پوياي متمايز در عرصه رقابتي امروز است.
در مدت 34 سال فعاليت مستمر از آغاز تأسيس در سال 1355، ايران ترانيكس در راستاي پيشبرد اهداف خود به منظور ارائه خدمات مناسب به مشتريان، تيمي قوي شامل متخصصان زبده را تشكيل داده است كه يه صورت يك همكار شايسته و متبحر قادر به ارائه خدمات مهندسي پيشرفته در زمينه­هاي پزشكي، الكترونيك و ... مي­باشند.
ايران ترانيكس به موازات رشد و پيشرفت در نيازهاي پزشكي- الكترونيكي فعاليت­هاي خود را توسعه داده به طوري كه اكنون قادر به ارائه بسياري از خدمات مهندسي و مشاوره­اي ذر اين زمينه­ها است.
ايران ترانيكس قادر به ارائه بهترين راه حل­ها از نظر فني و اقتصادي در پرو‍ژه­هاي پيچيده است، راه حل­هايي كه با خواسته­ها و نيازهاي آينده تطابق دارد.
شركت ايران ترانيكس يكي از مجهزترين شركت­هاي مهندسي ايراني است كه در اجراي پروژه­هاي الكترونيكي، پزشكي – الكترونيكي و صنايع جنبي مرتبط با اين حوزه­ها فعاليت دارد.
اين شركت با بهره­گيري از كارشناسان و متخصصين ايراني شكل گرفته و با ايجاد ساختارهاي مناسب مديريتي و تخصصي مربوطه، مسئوليت كامل مشاوره و مهندسي پرو‍ژه­ها را بر عهده گرفته است.
با اتكا به تجارب غني و با ارزش حاصله از اجراي پروژه­هاي عظيم، شركت ايران ترانيكس در حال حاضر از لحاظ كادر تخصصي، اطلاعات فني و امكانات دفتري و كارگاهي يكي از بزرگترين (مجربترين) شركت­هاي مهندسي در زمينه صنعت برق، الكترونيك و مهندسي پزشكي محسوب گردد.
با عنايت به سابقه فعاليت و تجارب غني شركت ايران ترانيكس در زمينه صنايع الكترونيكي و پزشكي، در حال حاضر اين شركت قادر به ارائه مشاوره فني در خصوص چگونگي تجهيز يك مركز درماني، وسائل و اقلام مورد نياز جهت راه اندازي يك مركز و حتي مكانيابي مناسب براي احداث اين گونه اماكن و مراكز مي­باشد.
گاهاً مراكز و متخصصين و مديران محترم پزشكي – درماني، راساً اقدام به وارد كردن و استفاده از تجهيزات پزشكي – الكترونيكي نموده در حاليكه توجهي به اين مورد نمي كنند كه آيا شركت و يا نمايندگي وجود دارد كه بتواند خدمات تعميراتي و نگهداري مناسب را انجام دهد يا خير؟ ايران ترانيكس با توجه به سابقه پيشين خود در خصوص ارائه خدمات مناسب جهت عيب يابي، تعمير، نگهداري و جلب اعتماد اين گونه مشتريان، توانايي­هاي خود را به اثبات رسانيده است.
ايران ترانيكس با تعمير، نگهداري، طراحي مجدد و بهينه، عيب يابي و ساخت تجهيزات، دستگاه­هايي كه مشابهي در ايران نداشته­اند توانسته است كه در زمينه الكترونيك و مهندسي پزشكي نامي براي خود دست و پا كرده و اعتباري فراتر از ساير شركت­هاي تعميراتي براي خود كسب كند.